Naše služby

  • Home
  • Naše služby

Airport Service

Služba Airport Service je určená pre všetkých, ktorí využívajú pre svoje súkromné alebo služobné cesty leteckú dopravu a potrebujú sa bez akýchkoľvek problémov a včas dopraviť na vybrané letisko alebo po príchode z letiska priamo až pred vchod vášho domu prípadne firmy.

Viac informácií


Preprava posádok

Pre letecké spoločnosti a cestovné kancelárie je určená táto služba, ktorou zabezpečujeme prepravu leteckých posádok k odletu alebo po prílete lietadla.

Viac informácií


Batožinové služby

Táto služba je určená výhradne leteckým spoločnostiam a cestovným kanceláriám, ktoré potrebujú urýchlene zabezpečiť vyzdvihnutie, prevoz a doručenie stratenej alebo založenej batožiny na ktoromkoľvek hlavnom letisku v rámci SR, ČR, Rakúska a Maďarska.

Viac informácií


Všeobecné podmienky

Objednávka prepravy musí byť nahlásená maximálne 24 hodín vopred a platné sú len objednávky, ktoré budú od nás spätne potvrdené telefonicky alebo e-mailom.

Každý transfer sa zabezpečuje s čistým, komfortným a klimatizovaným osobným autom so skúseným a priateľským šoférom. V aute je zakázané počas cesty fajčiť a užívať alkoholické nápoje. Auto so šoférom bude pristavené podľa objednávky vždy na mieste určenia s časovým predstihom, aby mohol byť zabezpečený bezproblémový a včasný transfer.

Prosím, zoznámte sa s našimi všeobecnými podmienkami a ak máte nejaké ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Viac informácií